• $page['title']
  • $page['title']

VINAŘSTVÍ

TYP VÍNA

ODRŮDA

CENA

Ernie Els

Excelentní vína od golfového mistra a několikanásobného vítěze Major titulu

Muži mohou mít různé sny, avšak všichni jsou hnáni touhou po dosažení dokonalosti. A snad žádné dvě činnosti neodrážejí tuto snahu lépe než dokonalé kolo golfu a dokonalá  láhev vína. Ernie Els celý svůj život zasvětil touze po dokonalosti, což se projevilo v jeho nesčetných sportovních úspěších. Touha, disciplína a odhodlání byly základem jeho sportovního úspěchu, a tyto faktory jsou evidentní v jeho snaze produkovat prvotřídní víno. Nicméně jako člověk znalý života, nezapomíná  Ernie Els připomínat, že  „Víno je jako golf. Při obou snaženích má poslední slovo příroda“ .

Ernie Els, jeden z předních ambasadorů Jihoafrické republiky a jedna z nejznámějších tváří ve světě sportu, se v roce 1999 rozhodl začít produkovat svoje vlastní prémiová vína. Pro svůj záměr koupil farmu v oblasti Stellenbosch, srdci jihoafrického vinařství  a spojil síly s několikanásobně oceněným vinařem Louisem Strydomem, aby v roce 2000 vytvořili první vlastní červené víno – klasický „Bordeaux blend“.  Marketingová synergie mezi klasickým vínem a „klasickým“ golfovým švihem Ernie Else byla zřejmá. Záměrem od samého počátku bylo zaměřit se na poskytování kvalitního produktu, který by mohl obstát ve společnosti nejlepších světových vín.

Vinařství Ernie Els se dominantně zaměřuje na produkci červeného vína  ve formě „Bordeaux blend“ směsí  skládajících se z pěti odrůd - Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Malbec a Petit Verdot. Cílem každého vína je zachytit vše, co osobnost Ernie Else představuje: velká postava a jemný charakter.  Vlajkovou lodí vinařství je víno Ernie Els Signature – Bordeaux blend na bázi Cabernet Sauvignon, kde všech pět Bordeaux odrůd  přispívá k jedinečné komplexnosti a charakteru vína. Vinařství nicméně nabízí také víno postavené na jedné odrůdě – Shiraz, Merlot, Cabernet Sauvignon, všechna ověnčena různými oceněními.  V posledních letech rozšířilo vinařství produkci i o dvě prémiová bílá vína – Chenin Blanc a Sauvignon Blanc. Řada lehkých a svěžích vín nesoucí název, jenž obletěl celý svět, je v provedení bílém a červeném na trhu pod jménem Big Easy.

Big Easy Red

Ernie Els

klasický blend s dominancí Shirazu s jemnou sametovou chutí

485,- Kč
vč. DPH

Big Easy Rosé

Ernie Els

lehké, jemné víno s tóny ovoce a sušených květin a příjemně suchou citrusovou dochutí

339,- Kč
vč. DPH

Big Easy White

Ernie Els

svěží odrůda Chenin Blanc s vůní zralého manga a liči

340,- Kč
vč. DPH

Proprietor´s Cabernet Sauvignon

Ernie Els

odrůda na kterou se vinařství Ernie Els zaměřuje a chce ji dělat nejlepší v JAR

990,- Kč
vč. DPH

Signature

Ernie Els

vlajková loď Ernie Els - 5 Bordeaux odrůd v absolutní harmonii chuti

1 800,- Kč
vč. DPH