• Cederberg

 • Hartenberg

 • Thelema

 • Kanonkop

 • Grangehurst

 • Colmant

 • Ernie Els

 • Cape Point

 • Cape Point Vineyards

 • Rust en Vrede

VINAŘSTVÍ

TYP VÍNA

ODRŮDA

CENA

Jak nakupovat

Vítejte na stránkách určených všem milovníkům dobrého vína a speciálně znalcům plných jihoafrických vín a jejich nových odrůd.

Specializujeme se pouze na prodej vín od producentů z Jižní Afriky. Pečlivě jsme pro Vás vybrali vína u těch nejprestižnějších vinařství, jejichž kvalita je roky prověřena na vinařských akcích jako Platters, což je lokální prestižní ocenění vinařské produkce.

Nejvýznamnější ocenění / ratingy vín:

 • Platters každoročně hodnotí formou „John Platter´s Book“, neboli „Platter´s SA wine guide“ všechna vína produkovaná v Jižní Africe a stanovuje jejich rating na trhu již od roku 1980
 • Veritas, lokální, jihoafrická soutěž vinařů s tradicí od roku 1991
 • Michelangelo, mezinárodní soutěž s tradicí od roku 1997
 • Wine Spectator – mezinárodní rating vín, původem z USA, hodnotí 15.000 vín z celosvětové produkce

Pro Vaší snazší orientaci na stránce je hned pod hlavní fotografií k dispozici navigace, která Vám pomůže setřídit si své preference. Návod jak si správně vybrat z naši nabídky naleznete níže.

Pokud máte dotaz k naší nabídce, nebo hledáte něco speciálního, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailové adresy info@tsmglobal.cz.

Jak vyhledat správné víno?

Pokud již přímo znáte produkci některého z námi nabízených vinařství Hartenberg, Cederberg, Ernie Els, Thelema, Colmant, Rust en Vrede, Cape Point vineyards, Kanonkop a Grangehurst, můžete si vína jednoduše vyhledat prostřednictvím navigace pod hlavní fotografií s označením „vinařství“.

Pokud se jenom rozhlížíte a nevíte jaký „typ“ vybrat, zvolte v navigaci třídění vín dle typu – filtr Vám nabídne paletu vín bílých, červených nebo šumivých.

Pokud upřednostňujete konkrétní „odrůdu“, zvolte v navigaci tuto volbu a máte k dispozici velmi rychlé portfoliové i cenové srovnání všech cabernetů, sauvignonů nebo rieslingů z naší nabídky.

Pokud se více řídíte cenou, využijte navigaci s označením „cena“, kde si sami stanovíte limit, ve kterém se chcete v průběhu nákupu pohybovat.

Speciální dárková balení jsou Vám k dispozici v samostatné sekci „dárková balení“. Popisek Vás navede, jaké chutě jsme pro Vás k odzkoušení namixovali.

Pokud se chcete seznámit s několika víny najednou, využijte možnost nákupu „degustačních setů“. Připravili jsme je pro Vás ve verzi bílých a červených vín, každý po šesti kusech. Šest individuálních chutí za speciální cenu.

Jak nakupovat?

Kliknutím na detail vína zjistíte veškeré informace o jeho složení, chuti, kvalitě, objemu alkoholu a zároveň je Vám ihned k dispozici možnost zařadit víno do nákupního košíku.

Následně zadáváte své kontaktní údaje a stejně tak adresu pro fakturaci a doručení. Vybíráte z několika možností dopravy. Expediční den je každé pondělí odpoledne, pokud není domluveno jinak. Co se týče úhrady Vašeho nákupu, lze využít pouze verzi platba převodem na účet. Veškeré informace související s potvrzením Vaší objednávky, potvrzení o zaplacení a avízo o doručení zásilky obdržíte e-mailem do své elektronické poštovní schránky, kterou nám uvedete ve svých kontaktních údajích.

Jak získat co nejvíce benefitů?

Máte rádi výjimečnost a kvalitní servis?
Chcete být informováni o všech novinkách, degustacích nebo speciálních akcích?
Sami se rozhodněte pro lepší podmínky nákupu u nás - více se dozvíte zde.

Vyberte si pro Vás nejpohodlnější způsob nákupu a užijte si nádherná vína od nejlepších vinařství Jižní Afriky již zítra.

 

Speciální slevy

Sledujte pozorně všechny připravované aktuality na naší webové stránce. Díky spolupráci se sítí našich obchodních partnerů máte možnost získat další výhodné slevy navíc.

Společně s cestovní kanceláří EXIM Tours jsme pro Vás připravili dárek ve formě 10% slevy navíc. Vaše sleva se aktivuje v políčku „slevový kupón“ vložením číselného kódu Vaší karty stálého zákazníka EXIM tours. 10% sleva se přičítá k běžným množstevním slevám, které při svém nákupu obdržíte dle námi definovaných obchodních podmínek.

 

Množstevní slevy

Pro všechny zákazníky platí jednoduchý systém množstevních slev. Pro VIP zákazníky máme skvělou zprávu! VIP sleva 5 % se sčítá s množstevními slevami, celkem je tedy možné dosáhnout slevy až 20 %!

hodnota nákupu* množstevní sleva VIP sleva sleva celkem
do 4.999,- Kč 0 % 5 % 5 %
5.000,- až 9.999,- Kč 5 % 5 % 10 %
10.000,- až 29.999,- Kč 10 % 5 % 15 %
nad 30.000,- Kč 15 % 5 % 20 %

* Částka včetně DPH